Érettségi felkészítő komplex természettudományból

Utolsó módosítás dátuma : 2021. február 03.

A Környezettudományi és Tájökológiai Tanszék munkatársai ingyenes és szabadon elérhető érettségi felkészítő tanfolyamto tartnaka ebben a félévben az érdeklődő középiskolás fiataloknak.

Kedves leendő Egyetemi Ifjúság!

Egy kis programajánló. Ezen a héten, 5-én 15 órától Lakatos László Tanárúr az alábbi témákkal kezdi az érettségi felkészítőt: A természettudomány módszerei és az anyagi halmazok.

BÁRMIKOR be lehet skype-on csatlakozni a félév során és nem kötelező valamennyi előadáson "jelen" lenni!
Aki nem titkoltan a reál tárgyak irányába húz, biológia, földrajz tárgyakból tervezi az érettségit, emelt szintűt ír valamelyikből, vagy a környezettan BSc szak iránt érdeklődik, az bátran jelentkezzen. Nem fogja megbánni, erre 3 év kiterjesztett garanciát tudok adni szeptembertől, tanévkezdéstől számítva!

A geonature.uni-eger.hu honlapon megtaláljátok a részleteket.

2. kép forrása: slideplayer.hu

A hírt küldte: Misik Tamás