Fenntarthatósági képzés oktatóink részvételével

Utolsó módosítás dátuma : 2019. június 24.

Földes-Leskó Gabriella és Misik Tamás a Környezettudományi és Tájökológiai Tanszékről egyaránt előadást tartott az egyetem legutóbbi fenntarthatósági képzésén. Az Eszterházy Károly Egyetem Egri Campusán a Líceum 112-es termében május 30-án rendezték meg az egyetem oktatói és kutatói számára a képzést.

A köszöntőt követően Csáfor Hajnalka dékánasszony "Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan!" címmel tartotta meg bevezető előadását. Ezt követte Földes-Leskó Gabriella adjunktus "Fenntartható iroda, fenntartható otthon" majd pedig Misik Tamás adjunktus "Szelektív hulladékgyűjtés a
valóságban" című félórás prezentációja. A teremben nagyszámú érdeklődő hallgatta a mindennapokban is használható információkat. Reméljük, minden egyes előadással hozzájárulhattunk az egyetem "zöldítésének" irányába!

A hírt küldte: Misik Tamás adjunktus

A fotókat készítette: Földes-Leskó Gabriella és Misik Tamás