Geográfus hallgatónk sikere az OFKD-n

Utolsó módosítás dátuma : 2020. október 07.

Cs. Nagy Ádám, I. éves levelező Geográfus MSc hallgatónk Különdíjban részesült Földtudományok I. Szekcióban a XVII. Országos Felsőoktatási Környezetvédelmi Diákkonferencián

2020. áprilisában rendezték volna meg a gödöllői Szent István Egyetemen a XVII. Országos Felsőoktatási Környezetvédelmi Diákkonferenciát, amely a környezetvédelem legjelentősebb országos tudományos diákköri seregszemléje. A járványhelyzet miatt végül a dolgozatra kapott bírálatok alapján osztották ki a helyezéseket, és 2020. szeptember 15-én tartották a díjátadót. Ezek alapján Cs. Nagy Ádám, I. éves levelező Geográfus MSc hallgatónk Különdíjban részesült Földtudományok I. Szekcióban „Határon átnyúló térségi tematikus zöldutak turizmusföldrajzi elemzése" című dolgozatával. Témavezetője Sütő László volt.

Az elért eredményhez gratulálunk mind a hallgatónak, mind pedig a témavezetőjének!

A hírt küldte: Dr. Sütő László