Érettségi felkészítő komplex természettudományból

Utolsó módosítás dátuma : 2021. január 22.

Kedves középiskolás, leendő egyetemi hallgató. Az Eszterházy Károly Egyetem, Környezettudományi és Tájökológiai Tanszékének munkatársai, Komplex természettudomány tárgyból online, ingyenes érettségi felkészítő tanfolyamot indítanak 2021. február 1-től.

Ha természettudományból érettségi előtt állsz, vagy csak egyszerűen többet szeretnél tudni a természettudományról, csatlakozz ingyenes online kurzusunkhoz!
A félkészítő kurzusunk során részletesen bemutatjuk, megmagyarázzuk azokat a témákat, fogalmakat, törvényeket és jelenségeket, melyek a természettudomány tárgyban szerepelnek. Mi hiszünk abban, hogy a természettudományos szemlélet megerősödése és széles körű elterjedése lehet egyedüli megoldás a globális környezeti problémákra.
Szeretettel várunk, hogy mielőbb átadhassuk tudásunkat a természettudomány széles spektrumáról.

az egyes tárgyak tematikái

Időpont megbeszélés: 2021 január 29. 15:00 óra.
A skype csatlakozási azonosító: https://join.skype.com/lFOEj2l56rsr
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
További információ és jelentkezés:
Dr. Lakatos László (lakatos.laszlo@uni-eszterhazy.hu)