Lenin sikeres záróvizsgája

Utolsó módosítás dátuma : 2017. június 21.

2017. június 12-én sikeres záróvizsgát tett az Eszterházy Károly Egyetem Földrajz és Környezettudományi Tanszékén Lenin Bastidas Ortega, ecuadori hallgató. Lenin 2015. szeptemberében kezdte tanulmányait az angol nyelvű geográfus MSc képzésen. Tanulmányait a Stipendium Hungaricum Ösztöndíjalap támogatta.

Diplomamunkáját Dr. Utasi Zoltán témavezetésével írta „The Monitoring of Changes of Land Use and Land Cover in Huancavelica-Peru" címmel.
Gratulálunk az új geográfus mesterszakos kollégának, aki az első végzett külföldi hallgató az angol nyelvű MSc képzésen.

A hírt küldte: Dr. Patkós Csaba Intézetigazgató