Leskó Gabriella doktori védése

Utolsó módosítás dátuma : 2018. március 21.

A Soproni Egyetem Kitaibel Pál Környezettudományi Doktori Iskola szervezésében tartja meg március 23-án Leskó Gabriella adjunktus kolleganőnk "Az erdei iskola környezeti attitűd formáló hatása" című PhD értekezésének nyilvános vitáját.

A Soproni Egyetem Kitaibel Pál Környezettudományi Doktori Iskola
tisztelettel meghívja Önt és Munkatársait LESKÓ GABRIELLA doktorjelölt
"Az erdei iskola környezeti attitűd formáló hatása" című PhD értekezésének nyilvános vitájára, melyre
2018. március 23-án, pénteken, 13:00 órakor az Erdőmérnöki Kar, Tanácstermében (A épület 1. emelet)
kerül sor.

Az értekezés opponensei:
Dr. Berki Imre egyetemi docens, Soproni Egyetem Környezet- és Földtudományi Intézet
Bodáné dr. Kendrovics Rita egyetemi docens, Óbudai Egyetem, Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar, Környezetmérnöki Intézet

Az értekezés mindenki számára hozzáférhető a SOE Központi Könyvtárában, illetve a nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet.
Prof. Dr. Faragó Sándor s.k.
EDHT elnöke