Leskó Gabriella sikeres doktori védése

Utolsó módosítás dátuma : 2018. március 25.

Óriási siker a nyugati végeken! 2018. március 23-án, pénteken, 13:00 órakor a Soproni Egyetem Kitaibel Pál Környezettudományi Doktori Iskola keretében az Erdőmérnöki Kar, Tanácstermében Kolléganőnk, Földes-Leskó Gabriella sikeresen megvédte "Az erdei iskola környezeti attitűd formáló hatása" című PhD értekezését.

A hazai tudományosság kiváló szakembereiből álló Bizottság megállapítása szerint Kollégánk nemcsak kiváló tudományos munkát végzett, de megállapításai fontosak a hazai oktatási rendszer küszöbön álló átalakításához is.
A kiváló színvonalú disszertációt és az imponáló magabiztossággal megtartott 20 perces előadást a Bizottság summa cum laude minősítésre javasolta.

A közeljövőben a vizsgálat nemzetközi kiterjesztésére számíthatunk Közép-Európa más országainak hasonló intézményeiben is, melyet Intézetünk minden rendelkezésre álló lehetőségével támogatni fog.

Kollegánknak ezúton is gratulálunk!

A hírt küldte: Dr. Patkós Csaba intézetigazgató

A fotókat küldte: Leskó Gabriella