Misik Tamás előadása a Bugát Pál verseny döntőjén

Utolsó módosítás dátuma : 2019. július 01.

Misik Tamás, a Földrajz és Környezettudományi Intézet adjunktusa június 27-én, a Gyöngyös városában megrendezett Bugát Pál Kárpát-medencei Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő országos döntőjének megnyitó ünnepségén tartott előadást a nagyszámú középiskolás versenyzőnek és kísérő tanárainak a Természeti katasztrófákról.

Június 27-én nyitották meg a TIT által szervezett és a Richter Gedeon gyógyszercég főszponzorálásával a Bugát Pál Kárpát-medencei Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedőt, amelyre immár 36.-ik alkalommal került sor hagyományosan Gyöngyösön a nagymúltú Berze Nagy János Gimnáziumban.

3 fős csapatok képviselték a reál tantárgyak területén jeleskedő középiskolákat az ország minden részéről és határon túlról is. Érkeztek csapatok többek között Kecskemétről, Budapestről, Nagykanizsáról.

A nyitóelőadást a Természeti katasztrófák" témájában mintegy 35 percben Misik Tamás tartotta meg 60 diák és kísérő tanáraik előtt.

A hírt küldte: Misik Tamás, adjunktus

A fotókat készítette: Misik-Bartók Dóra