Misik Tamás előadása az ELTE konferenciáján

Utolsó módosítás dátuma : 2021. május 09.

Misik Tamás adjunktus az Eszterházy Károly Egyetemen működő szelektív hulladlkgyűjtés rendszeréről tarott előadást az ELTE-n megrendezett XVI. Kárpát-medencei Környezettudományi Konferencián

Misik Tamás, a Környezettudományi és Tájökológiai Tanszék adjunktusa az Eszterházy Károly Egyetemen évek óta működő szelektív hulladlkgyűjtés rendszeréről tarott előadást az ELTE-n megrendezett XVI. Kárpát-medencei Környezettudományi Konferencián.

A 15 perces előadáson szó volt a szelektív gyűjtőpontok kiépítéséről, a hálózat működtetéséről, az eddigi tapasztalatokról. A konferenciát tavaly elhalasztották, a CIVID járvány miatt idén végül online, zoom felületen tarották meg március 30 és április 1. között. Az előadás a környezettechnológia és hulladékgazdálkodás szekcióban hangzott el.

Hírt küldte: Misik Tamás

Képek forrása: