Misik Tamás sikeres doktori védése

Utolsó módosítás dátuma : 2018. május 21.

2018. május 11-én, pénteken, 11:00 órakor a Debreceni Egyetem Juhász-Nagy Pál Környezettudományi Doktori Iskola keretében az Ökológiai épület Woynarovich előadó-termében Kollégánk, Misik Tamás sikeresen megvédte "A cserjeszint hosszú távú strukturális változásai egy cseres-tölgyes erdőben Magyarországon (Síkfőkút ILTER)" című PhD értekezését.

Az előadást a témavezetők, családtagok, a Debreceni Egyetem oktatói és az intézet kollégái, valamint a természettudományi kar dékán asszonya előtt tartotta meg kollégánk. A hazai tudományosság kiváló szakembereiből álló Bizottság megállapítása szerint Kollégánk nemcsak kiváló tudományos munkát végzett, de vizsgálatai egyben hiánypótlóak is lehetnek a hazai és nemzetközi erdőökológiai kutatások terén.

A kiváló színvonalú disszertációt és az imponáló magabiztossággal megtartott 20 perces előadást a Bizottság summa cum laude minősítésre javasolta.

Kollegánknak ezúton is gratulálunk!

A hírt küldte: Misik Tamás
A fotókat készítette: Misik-Bartók Dóra