PROFESSZORAINK KITÜNTETÉSEI

Utolsó módosítás dátuma : 2019. február 15.

Az évzáró egyetemi ünnepségen Professzor Emeritus kitüntető címet vehetett át Dr. Kárász Imre egyetemi tanár és Dr. Kertész Ádám egyetemi tanár!

Az Eszterházy Károly Egyetem december 20-án tartotta az Agria TISZK épületében a hagyományos évzáró egyetemi ünnepségét.

Ezen a rendezvényen beszámoltak róla, hogy Professzor emeritus címet kapott Dr. Kárász Imre egyetemi tanár, a Környezettudományi és Tájökológiai Tanszék egykori tanszékvezetője és a Földrajz és Környezettudományi Intézet igazgatója,

valamint Dr. Kertész Ádám egyetemi tanár, aki többek között az ELTE Alkalmazott Földrajzi Tanszékcsoport tanszékvezetője és a Magyar Tudományos Akadémia Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont Földrajztudományi Kutatóintézet, Természetföldrajzi Osztályának az osztályvezetője volt.

Dr. Kárász Imre Tanárúr hitvallásáról álljon itt egy cikk, ami a Heol hasábjain jelent meg 2010-ben. https://www.heol.hu/heves/kozelet-heves/itt-is-es-ott-is-otthon-van-305396/

Gratulálunk és további szép sikereket, jó egészséget kívánunk díjazottainknak!

A hírt küldte: Misik Tamás