Sikeres Záróvizsga a Környezettudományi Tanszéken

Utolsó módosítás dátuma : 2017. január 25.

Sikeres záróvizsgán vettek részt hallgatóink a Környezettudományi és Tájökológiai Tanszéken 2017. január 25-én. Hallgatóink szép szakdolgozatokat mutattak be és védtek meg, az alábbi témákban:
• Buksa Zsuzsanna: Erdei iskola program tervezése a pedagógusok és a szolgáltatók szemszögéből
• Esztergályos Márk: Szelektív hulladékgyűjtés és az illegális lerakók Egerszalók, Egerszólát és Demjén településeken
• Imri Bettina: Bánhorváti község szennyvízhálózata és szennyvíztelepe
• Szladky Gábor Bence: Üledéktani, talajtani és morfológiai vizsgálatok egy mátrai régészeti feltárás számára
Mindenkinek sikeresen zárultak tanulmányai.
Reméljük, hogy végzett hallgatóink sikeresen tudják képviselni majd az interdiszciplináris és kutatói szemléletet, a környezet- és természetvédelem, valamint a hulladékgazdálkodás ügyét és a környezettudatos életmódot is társadalmunkban a jövőben!
További új és hasznos élményeket, tapasztalatokat, illetve jó egészséget kívánunk valamennyi végzett hallgatónk számára.

A hírt küldte és a fotókat készítette: Dr. Dobos Anna