X. Geotóp Nap Cserépfalun

Utolsó módosítás dátuma : 2018. november 07.

Október 6-án szombaton került megrendezésre a 22. Less Nándor Emléktúra keretein belül a X. Geotóp Nap Cserépfalun, Sütő László kollégánk vezetésével.

Intézményünket a földrajz és a tanító szakos hallgatók közül több szervező is képviselte, akik Homoki Erika és Rázsi András oktatónk segítségével, a DHTE, a Debreceni Egyetem földrajz szakos kollégáival és hallgatóival, valamint a Bükki Nemzeti Park szakembereivel közösen a Bükkről, a Bükk-vidék Geoparkról, a természeti értékekről ismeretterjesztő játékokkal, szakmai túravezetéssel és geocsokoládéval várták a kirándulókat.

A Geotóp Napon több mint 900 fő vett részt, többségében általános és középiskolások, családok, akik közül a pozitív élmények hatására reméljük, a jövőben többen is egyetemünket választják a továbbtanuláshoz.

A hírt küldte: Dr. Sütő László

egyetemi docens