Záróvizsga a környezettan BSc Hallgatóinak

Utolsó módosítás dátuma : 2017. július 01.

A Környezettudományi és Tájökológiai Tanszék környezettan BSc szakos, nappali tagozatos hallgatói az egyetemi éveiket lezáró legnagyobb megmérettetésen vettek részt június 14-én

A környezettan BSc szakos hallgatók az egyetemi éveiket lezáró legnagyobb megmérettetésen vettek részt június 14-én. A Mika János Tanszékvezető és Kárász Imre volt tanszékvezető Tanárúr, Dobos Anna Tanárnő és Antal Györgyné "Katika Néni" laboráns alkotta záróvizsga bizottság előtt 7 Hallgató védte meg szakdolgozatát prezentációs előadással, majd számolt be sikeresen az általános és a szakirányos tételéről.

Gratulálunk Csorba Viviennek, Tarjáni Stellának, Bada Ádámnak, Kovács Ádámnak, Kántor Christopher Gergőnek, Tóth Bencének és Vas Dávidnak, Mindenkinek sok sikert kívánunk a munka vagy éppen a továbbtanulás világában, és reméljük sikerrel tudjátok a képzésben elsajátított ismereteket hasznosítani!

A fotóról hiányzik Bada Ádám, mert ő volt az alkalmi fotós.

A hírt küldte: Misik Tamás